Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKČNÍ NABÍDKA

Cena v CZK 1 920,0 Kč (80,0 EUR)
Dostupný
Cena v CZK 9 990,0 Kč (416,3 EUR)
Dostupný
Cena v CZK 1 250,0 Kč (52,1 EUR)
Dostupný

TOP

Cena v CZK 698,0 Kč (29,1 EUR)
Dostupný
Cena v CZK 3 890,0 Kč (162,1 EUR)
Dostupný

INFORMACE PRO VÁS » Něco málo o nás

Vážený zákazníku,

 

Náš elektronický obchod byl založen v roce 2014 a stal se hned stabilním a silným dlouhodobým obchodním partnerem z řad provozovatelů restaurací, hotelů a institucí například škol, nemocnic.

 

U nás si ovšem vybere i domácí hospodyňka, nebo náruživý kuchař amatér, který hledá kvalitní vybavení pro vlastní kuchyň, za rozumnou a zároveň bezkonkurenční cenu. Díky našim zahraničním dodavatelům, se kterými máme exkluzivní podmínky při nákupu můžeme vám nabidnout ucelené portfolio kuchyňských doplňků. Jde o výrobce, kteří dodávají to nejlepší, nejprofesionálnější nádobí a vybavení do těch nejlepších hotelů a restaurací po celém světě, kteří se můžou pyšnit Mischelinskými hvězdami.

 

Vaše spokojenost je našim cílem, bez Vás by to nešlo a bez Vaší zpětné vazby.

 

Udělejte radost sobě i svým blízkým nákupem v našem e-shopu. Věříme, že budete s našimi nabízenýmí produkty spokojeni a budete se k nám rádi vracet. Chtěli bychom po vás na oplátku zjistit, jak jste s našimi nabízenými produkty spokojeni a co by jste rádi uvítali v našem sortimentu.

 

Váš tým Profikuchyn CZ