- UŠETŘÍTE
RAUT, BUFET
V KUCHYNI
NÁBYTEK
RESTAURACE
CHEMIE, TRANSPORT
SKLO, PORCELÁN
- Úvod
- Gastronádoby
- NEREZOVÉ NÁDOBY
- Gastronádoby PROFI nerez
- PROFI Gastronádoby TOMGAST
- TOMGAST | Gastronádoba PROFI velikost GN 1/2, výška 4 cm, děrovaná, S UCHYTY
TOMGAST | Gastronádoba PROFI velikost GN 1/2, výška 4 cm, děrovaná, S UCHYTY
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
TOMGAST | Gastronádoba PROFI velikost GN 1/2, výška 4 cm, děrovaná, S UCHYTYNení skladem579,4 Kč/ ks478,8 Kč bez DPH
Děrovaná gastronádoba z řady Profi se díky svému všestrannému využití a vysoké kvalitě rychle stane nepostradatelným pomocníkem v každé profesionální kuchyni. Můžete v ní vařit, smažit, ohřívat i vydávat pokrmy. Dá se také použít k napařování zeleniny nebo na přípravu jídla v konvektomatu až do teploty 300 °C. Po stranách najdete úchyty, které vám usnadní manipulaci. Nádoba se vyrábí z nerezové oceli 18/10 (18 % niklu, 10 % chromu), která garantuje její vysokou odolnost, dlouhou životnost a dovoluje ji umýt v myčce.
Gastronádoba Profi děrovaná s úchyty GN 1/2 040 mm
TOMGAST gastronádoba Profi děrovaná s úchyty GN 1/2 040 mm
Parametry
- Materiál: nerezová ocel
- Rozměry: 325 × 265 mm
- Hloubka: 40 mm
- Objem: 2 l
- Průměr perforace: 4 mm
- Barva: nerezová
- Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení
Využití gastronádoby
- Vaření jídel.
- Ohřev jídel.
- Smažení jídel.
- Vydávání jídel.
Gastronádoby Profi
Gastronádoby Profi se svou kvalitou řadí mezi špičky na evropském trhu. Vyrábí se v souladu s normou EN 631 a jsou nezbytnou součástí každé profesionální kuchyně.
Výrobce
Společnost TOMGAST Czech Republic spojuje vášeň pro gastronomii s kvalitou a přináší tak na trh produkty, které splňují požadavky nejnáročnějších šéfkuchařů.
Potřebujete pomoci?









